LithuanianRussianEnglish (United Kingdom)

telephone2

Nerealieji
 
              Vaikų vasaros stovyklos Lietuvoje
                          "Nerealieji"
 

menu registracija3

menu programa
menu dienotvarke
menu nepamirsk
menu stovyklos_sutartis
 
 
                                     
             

 

 

 
                           
SKAMBINKITE +370 606 14849 arba rašykite el.paštu   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
 
                                                     rašykite facebook: vaikų stovykla Nerealieji
Vieta: Zarasų raj. ant Čičirio ežero kranto naujai įkurtoje aplinkoje
Amžius: 9 – 17 m. vaikai, stovyklautojų iki 35 vaikų.
 

TIK SAVAITĖ, KAD TAPTUM NEREALIU – savaitinė – 

NUOTYKIŲ - KŪRYBINĖ – SPORTO – ŽAIDIMŲ STOVYKLA

TOP Nerealieji STOVYKLA sumazinta

   

   Nerealiausia stovykla su realiais kompiuteriniais žaidimais gyvai lauke po visą sodybą su persirengusiais vadovais, pirkti, parduoti, užsidirbti, mainytis, saugotis nuo policijos ir kalėjimo, su grynais pinigais, komandų kovomis - nuotykiai ir azartas, adrenalinas, kūryba, vaidyba ir įspūdžiai garantuoti!

Ypatingai kokybiška stovykla, ugdanti asmenybę, skatinanti komandinį darbą, gerumą, savarankiškumą,

bendravimą per nerealius žaidimus ir nuotykius. 

 

   Vaikai praleis 7 neįtikėtinai gerai suorganizuotas ir paruoštas dienas fantastiško grožio sodyboje ant ežero kranto su nerealiai gerą jumoro jausmą turinčiais vadovais, kurie sugalvojo Jums ypatingą programą: VISOS STOVYKLOS METU KOMANDOS GAUS TIKRUS PINIGUS (ČičEurus) į komandos įždą už tos dienos rungtis ir gale stovyklos galės pirkti labiausiai patikusius ir norimus žaidimus ar dalykus, nuotykius iš pasiūlyto maniu. 

     O stovykloje laukia orientacinės užkoduotos lobio paieškos su žemėlapiais, nerealus balionsvydis ir priešo teritorijos užkariavimas, kai net vadovai nebeatsilaiko ir žaidžia kartu su stovyklautojais :D  ir bado žaidynės gale, na žodžiu viską sunku ir išpasakoti, alpinistinė sienelė, ZipLine nusileidimas lynu per ežerą, šaudymas iš lankų su proesionaliais treneriais, naktinės užduotys komandoms naktį (taip kaip ir dieną kompiuterinis žaidimas tik naktį brrr....) 

      O kur diskotekos, madų šou su perukais ir kepurėm ir rūbais, kuriuos duodame persirengti, net tėveliams vaikus sunku atpažinti, ir dar daug netikėtų linksmybių bei staigmenų dieną ir naktį. 

       Gyvensite be galo gražiai įrengtuose nameliuose Čičirio sodybos aptvertoje teritorijoje visai ant ežero kranto, pirtis ir kubilas džakuzi, maudynės kasdien ir po kelis kartus ir NAUJIENA -----  MES TURIME PUTŲ PATRANKĄ, taip kad putų šou ir linksmybės iki nukritimo garantuotos (priklausomai nuo oro, kūrename pirtį ir kubilą, kad pasikaitinti ir neperšalti). 

          Tėveliai būkite drąsūs, nes tokios vaikų priežiūros ir atsakomybės ir meilės jiems mažai kur rasite. Stovyklautojai jau per pirmąją dieną būna pakrikštyti ir kambariams skiriami krikštatėviai - vadovai, kurie kiekvieną vakarą ateina pas vaikučius į kambarį pabendrauti, pasipasakoti ir išklausyti, jie gilinasi į vaikų psichologinę emocinę būseną, kad vaikai visi jaustųsi mylimi, tarpusavyje draugautų ir kiekvienas būtų pagirtas. Taisyklės yra ir labai griežtos ypač kas liečia vandenį ir ežerą, bet ... kai visi vaikai žino taisykles ir tikrai patikėkite jų laikosi, nes maudytis ir šokinėti ir džiaugtis nori visi!    

      

1 146

z20

  A 80

Vaikai gyvens nuostabiuose nameliuose . Be to, kad aktyviai ir kūrybiškai praleisime suplanuotą dieną, vaikų džiaugsmas – „Šreko“ namelis, naujai pastatytos karstyklės, sūpynės, didžiulis batutas, vandens dviratis, valtys, maudynės, diskoteka, karaokė, krepšinio, tinklinio, aikštelė, golfas ir dar daug kitų laisvalaikio praleidimo būdų! ir kaip gi aš pamiršau - ir aišku LAISVAI PO SODYBĄ LAKSTANTYS TRIUŠIUKAI :) 

z6

17

IR TIKRAI REIKĖTŲ PAPASAKOTI JUMS APIE NEREALIAI SKANŲ MAISTĄ  - ne vienas stovyklautojas pasakė, čia taip skanu, kad aš grįšiu taip skaniai valgyti ir kitais metais :D ir tai tiesa, nes mes gaminame patys vietoje šviežią naminį skanų vaikams maistą ir duodame pakartoti kad dar nori, kad visi būtų sotūs :) Kepame picas, bandeles, varškės apkepus ir keptus varškėčius debesėlius, kotletus, plovą, guliašą su traškiomis bulvytėmis ar bulvių koše, makaronus su maltos mėsos keptu padažu ir sūriu, vaikai patys barstosi ir dedasi kas kiek nori. 
 
1aaa
Stovykloje Jūsų laukia neįtikėtini nuotykiai, IR TIKRAI JŪSŲ LAUKIA DAUG NIEJIENŲ:
 
 • naktinis siaubinis desantas ;) nebijokite, aš ir pats bijau :) persirengę ir išsislapstę vadovai, pamišę psichopatai, giltinės ir raganos.. ir užduotys, kurias turėsite įvykdyti, kad išlaisvintumėte klajojančias dvasias... uuu
 • orientacinės lobio paieškos su žemėlapiu - naujas tikras orentacinis žemėlapis, kelsimės į kitą ežero krantą su valtimis ir keliausime
 • balionsvydis, tvirtovių ir slėptuvių statymas, strategija ir priešo vėliavos užgrobimas, belaisvio suėmimas
 • NAUJIENA - vyksime į nuostabų miestą ZARASAI, kur turėsime nerealiai įdomų komandinį žaidimą "MIESTO LABIRINTAI" - komandos pademonstruos savo kūrybingumą, sumanumą, orientaciją ir išradingumą bei reakciją. Kiekviena komanda turės po 1 mob. telefoną su interneto ryšiu. Gausite nuorodą - mįslę, užuominą, iš kurios turėsite spręsti, kur keliauti. Tai gali būti populiari kavinė, aikštė ar kita žinoma miesto vieta. Atėję į vietą, turėsite surasti paslėptą užduotį. Reikia pasitelkti įžvalgą! Tai gali būti kodo atkodavimas, matematinė, loginė ar kūrybinė užduotis. Gali tekti matuoti, ragauti ar net ką nors sudaužyti. Gavę teisingą atsakymą- keliausite į kitą lygį. Kas ~5 min. gausite patarimą, kad „neužstrigtumėte“ prie užduoties. Trukmė priklauso nuo komandos greičio. Laimi- greičiausiai visas užduotis išsprendusi komanda. Po žaidimo Čilinsime "Chil out" atvirame baseine su tramplynais prie ežero. Ekskursijos kaina 15 Eur. Su 1 pam. autobusu vykstame į Sartų (Baršėnų) apžvalgos bokštą Sartų regioniniame parke, Dusetų interaktyvus Sartų apžvalgos musiejus, Stelmužės ąžuolas, unikalus ir analogų neturintis Lietuvoje naujai pastatytas išskirtinės architektūros Zaraso ežero apžvalgos ratas, lankysimės „Ievos žvėryne“ – kokių tik raguočių ten nepamatysime: elniai, danieliai, dėmėtieji elniai, muflonai ir kt. Grįžę skaniai pavalgysime, pailsėsime.Nerealus detektyvas „Mistery Murder“ kur specialiai kiekvienam vaikui sukurtas naujas personažas, ypatingoje aplinkoje, vaidyba, įvaizdžio kūrimas, alibi ir žudiko išaiškinimas arba pasitaikys labai gudrus žudikas ir jo neišaiškinsime :) Apdovanojimai. Diskoteka ir šėlionės.
 • įvairiausios sportinės, kūrybinės varžybos ir rungtys su nerealiai įdomiomis užduotimis - juokos dozė ir azartas garantuotas :)
 • body painting (tapyba ant veido ir kūno)
 • Mister Murder - čia tai bent - kiekvienas gausite slaptą personažo aprašymą ir charakterį į kurį turėsite persikūnyti, būsite pakviestas į iškilmingą Prezidento gimtadienį, o gal pasaulinę kino filmo premjerą su žvaigždėmis, žengsite raudonu kilimu, bei vykdysite slaptas užduotis.. Pasibaigus šiam vakarėliui, jūs maldavote sugalvoti dar kitą tokį pat su dar kita istorija, buvote įsijautę ir apžavėti :)
 • TIKRAS KOMPIUTERINIS ŽAIDIMAS GYVAI - komandos gauna roles, priemones, buveines, pilis, dirbtuves, mūšio ringą - ieško, užsidirba, mainosi, užkariauja sostą ir laimi.. tikrai begalo vaikus ir įtraukiantis gyvas realus žaidimas su karaliais, riteriais, damomis, pirkliais, ir visais rakandais
 • šaudymas iš lankų į taikinius su profesionalliais sportininkais
 • lipimas alpinistine sienele arba dėžėmis su tikrais alpinistiniais apraišais - adrenalinas ir nuotykiai su užduotimis
 • vandens šventė - estafetės vandenyje su ežero nimfomis ir Neptūno šventė ir užduotys Nerealiesiems, Nerealiųjų krikštynos
 • daug daug maudynių ežere ir nerealių įspūdžių Jums, šuoliai nuo tiltelio, plaukiojimai vandens dviračiu ir valtimis
 • diskotekos ir karaokė vakarėliai, vakaronės prie laužo bei netikėti nakties nuotykiai :)
 • pižamų vakarėlis su pica ir popkornais ir naujausiu kinu, kurį išsirinksite..
 • Šokių kompiuterinė programa - kur vakarinėje diskotekoje, galėsite šokti pagal roboto jums rodomus judesius, kopijuodmai ir taip visi draugiškai patirdami nerealiausiųpotyrių ir džiaugsmų

A_321.jpg

 000 4640
11
 
 2AA
58
TĖVELIAMS svarbu – ar jų atžala bus tinkamai prižiūrėtas, apsaugotas, ar turės ką veikt, ar sužinos ir išmoks kažką naujo, ar sočiai pavalgęs, kur miegos. Visa tai garantuojame – liksite 100% patenkinti! Jūsų vaikas taps daug savarankiškesnis ir atsakingesnis, labai daug ko išmoks - kiekvieną dieną po valandėlę skirsime saviraiškos ir savarankiškumo, atsakingumo ir kaip nebijoti pasakyti viską ką jauti pamokėlėms su žaidimais mažesniems, o didesniems pamokėlės jau link asmenybės įvaizdžio kūrimo, charakterio atskleidimas, išlaisvintų minčių, vaidybos ir pan..

 

VAIKAMS svarbu – ar linksmi ir suprantantys vadovai, ar įdomios užduotys, rungtys, draugiška kompanija, ar susirasiu draugų. Kiekvienas ir visi -kaip savas vaikas, pasišnekam, išklausom visas pastabas ir norus ir bendrai nusprendžiame – tai prailginti maudynių laiką ir dažnį, tai diskotekos laiką, ar papildomą naktinę netikėtą užduotį. Rungtys ir užduotys sugalvotos ir paruoštos taip sklandžiai, su įvairiais nematytais daiktais, apjungiančios komandas ir vaikus, kad jie beregint tampa vienalyte komanda, išmoksta komandinio darbo ir kiekvienas pasijaučia svarbus ir reikalingas...

 

Į kainą įskaičiuota:

 • 6 arba 7 dienų kūrybinė, pažintinė, sportinė programa, edukacinės pamokos ir medžiagos, maudynės pirtyje;
 • 5 arba 6 nakvynės;
 • Maitinimas stovyklavietėje 4 kartus per dieną;
 • Stovyklos programa, užduotys ir rungtys bei joms reikalinga atributika, įrankiai ir priemonės;
 • Profesionali vadovų priežiūra kiaurą parą.

 

                   Apgyvendinimas
                 
Vaikai stovykloje gyvena 3-4-5-6 vietų kambariuose. Dušai ir WC yra viduje.

 

Skambinkite: Aušra 8-606-14849  arba rašykite This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Prisijunk prie mūsų facebook, rasi daugiau stovyklos nuotraukų, dalyvauk loterijose, visada sužinok naujienas pirmas: Vaikų stovykla Nerealieji

 

 

 ATSILIEPIMAI:

Gražina: ko trūko vaikams ?...na, žinokite, kartais vaikų norai būna nerealūs :))) , jei kalbant , apie mano kaip mamos lūkesčius - paklausius vaiko

pasakojimų, pažiūrėjus nuotraukas ir filmuką iš stovyklos ,stovykla atitiko visus man svarbius kriterijus- saugumas ( tvarkinga teritorija , nedidelė

stovyklautojų grupė, geri vadovai ) , užimtumas ( kaip supratau , jei ir buvo nuobodulio , tai labai ne daug , pramogų užteko) , maistas ( mūsiškis

neypatingai valgus , bet maistu tikrai nesiskundė, čia jau reikia dėkoti virėjoms ) , na dar vieta -ežeras ( vasara maudytis smagu iki begalybės... linkim Jums

sekmės darbuose.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

"Laba diena, Mano dukrai teko dalyvauti "Nerealiųjų" stovykloje. Tai buvo dovana jai gimtadienio proga, visiškai nelaukta ir netikėta

ir......nepatikusi. Dukra užsispyrusi tvirtino, kad į jokias stovyklas nevažiuos, nenori ir t.t., teko vos ne vežti per prievartą , bet............


Dukra grįžo iš stovyklos tikroje "euforijoje". Nuostabiai praleistas laikas, gerų draugų būrys, fantastiški vadovai, daugybė įdomių ir nuotaikingų

rungčių, siaubo kupinas (gerąja prasme) naktinis desantas, prizai, siurprizai, visko ir neišvardinsi Vaikams sudarytos puikios sąlygos

pailsėti(švarūs ir tvarkingi kambariai), skanus maistas (dar ir dabar prisimena karštas keptas bandeles, kuriomis kvepėjo visas namas),

"relaksas" po langais(po pievą lakstantys triušiai), maudynės ežere.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Labai didelis AČIŪ visiems vadovams ir personalui už puikiai praleistą laiką, už jų dideles pastangas šitaip suburti,linksminti ir lavinti mūsų

vaikus.Dukra jau laukia naujo kelialapio kitiems metams į "Nerealiųjų" stovyklą. Prašė "neprasnausti" ir laiku nupirkti Pagarbiai, Gitana

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

"Laba diena, norėčiau padėkoti, nes vaikas grįžo euforijos būsenoj, nespėja pasakoti, kiek visko patyrė, susirado naujų draugų ir pan. Ačiū ir dėl

maisto, kai išskirtinais atvejais šeimininkutės paruošdavo kažką kitą, jei vaikui nelabai patikdavo tos dienos meniu. Aplinka nuostabi, gyvenimo

sąlygos taip pat. Griežta tvarka gal vaikams patiko mažiau, bet mums, kaip tėvams, tai labai


Galėtume rekomenduoti šią stovyklą savo draugams ir būtinai atvažiuosime kitais metais. Tai ne pirmoji mūsų stovykla, bet anot Simonos, šita

buvo geriausia. Pagarbiai, Lina"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Sveiki, labai ačiū Jums už rūpestį, už nuostabiai praleistą laiką. Mūsų Elzė svaigo tikra ta žodžio prasme apie stovyklą dar dvi savaites. Jos draugės irgi.

Vasaros topas ta Jūsų stovykla. Kaip supratau iš merginų, jos jau kraunasi lagaminus kitai vasarai, tad ačiū dar kartą. Atėjus pavasariui, nedelsdami

belsime į duris. Sėkmės. Su pagarba Lukošiai

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Sveiki. Į NEREALIŲJŲ stovyklą norėjome pakliūti jau pernai, tačiau nebebuvo vietų,šiais metais mums pasisekė. Sūnaus įspūdžiai patys geriausi,(nors

dabar tokie metai kai mums niekas neįdomu, išskyrus kompiuterį ).Stovykloje patiko ir maistas ir aplinka,o labiausiai vadovai kurie buvo labai smagūs,

išradingi (Emilija ir tėvas buvo nerealūs).Kitais metais sūnui bus jau 15 metų, jei bus tokių metų grupė, būtinai dalyvausime.Taip pat į šią stovyklą prašosi ir

mažoji sesutė. Visiems vadovams,virėjai ir sodybos savininkams nuoširdus ačiū už gerai suorganizuotą stovyklą. Pagarbiai, Pauliaus mama

 

Jau vieta tai nepakartojama - vaizdas, sutvarkyta aplinka, ežeras. Man tai smagiausia, kad nepataupyta įrengiant, ir tai padaryta kokybiškai. Sūnus taip pat

liko labai patenkintas. Rekomenduojame. Ramunė

 

 

 

module icon_stovykla_vasara

 Vasaros vaikų stovykla "Nerealieji" migtukas pl

tuscias

 Žiemos vaikų stovykla "Nerealieji" migtukas pl_ziema