LithuanianRussianEnglish (United Kingdom)

telephone2

Nerealieji ziema

 

 

KALĖDINĖ EDUKACINĖ PROGRAMA MOKSLEIVIAMS -

BODY PAINTING UNREAL

 Esu įsitikinusi, kad Kalėdiniai ir Naujametiniai šventimai mokyklose jau šiek tiek pabodę

ir norėtųsi išandyti kažką labai smagaus, naujo ir linksmo.

kaledos2015


Siūlome tikrai užvedančią ir linksmą, bei įsimintiną programėlę moksleiviams:

 

 • Piešimas ant veido ir kūno su profesionaliais dažais (Body painting)
 • Madų šou pristatymą su dizaineriais
 • Fotomodeliai ir fotosesija
 • Nerealaus juokingo Kalėdų Senelio šou
 • Sniego karas lauke ant ežero kranto, o gal juokingos žiemos kalėdinės estafetės (priklauso nuo oro sąlygų)
 • Firminis sodybos „Čičiriai“ šeimininkų patiekalas – kazane ant laužo virtas plovas

Sužinosite ir išbandysite naują meno rūšį – tapyba ir piešimas ant veido ir kūno. Kalėdų Senelis parodys Jums madų šou į kurį galėsite prisijungti ir pakvailoti su juo kartu tiek viduje - tiek lauke. Nerealiai gražios nuotraukos, įspūdžiai ir prisiminimai liks ilgam, o nuostabioje sodyboje prie kalėdinės eglutės ant ežero kranto sutiksite Nerealųjį kitokį Kalėdų Senelį ir prisijuoksite iki soties,  o po to galėsite pasimėgauti šeimininkų ant laužo kazane virtu nerealiai skauniu plovu.


Kaina moksleiviui: 15,00 Eur. Į kainą įskaičiuota: (profesionalūs veido dažai, nekenkiantys vaikų odai --- Programa su patyrusiais vadovais---- Kalėdų Senelis ----Fotografijos paslaugos -----Maitinimas). Atsivežkite laikinąją atmintį USB, kad galėtume įrašyt nuotraukas.

Priimame grupę iki 50 žmonių. Programa užima apie 3-4 val.

Galimos ir kitokios KALĖDINĖS TEMINĖS PROGRAMOS MOKSLEIVIAMS su nakvyne

disco tema, sport-fiesta 80-ų, pasaulio tautybės ir kt..]


Drąsiai skambinkte bet kada dėl detalesnės informacijos : Aušra 8-606-14849
Čičirių km., Antazavės sen., Zarasų raj.

Facebook: Vaikų vasaros stovykla Čičirija
-nerealieji - rasite daug foto albume "Edukacinė Kalėdinė programėlė moksleiviams Unreal"

 

 

NEREALI IŠLEISTUVIŲ PROGRAMA MOKSLEIVIAMS

4-okams/ 8-okams

 

           Galite net neabejoti, kad Jūsų vaikams labai patiks - visi ir kiekvienas dalyvaus be galo įdomioje programoje, be to Jūs irgi liksite maloniai pailsėję, pabendravę, praleidę laiką gražioje sodyboje ant pat ežero kranto, išsimaudę puikiausioje pirtyje su atsigaivinimu ežere. Su jūsų vaikučiais pilnai užsiimsiu – jie neturės laiko kada liūdėti, visuomet bus paskendę programoje kartu su manimi :) tėvelius taip pat truputį pajungsime.   Didžausia šventė vaikams - ypač 8-okams  - šventė su nakvyne, sakau iš patirties mokytojoms ir tėveliams - nebijokite

GALITE RINKTIS SUTRUMPINTĄ PROGRAMĄ   --- ARBA PROGRAMĄ IKI VĖLYVAUS VAKARO --- AR SU NAKVYNE ---

PROGRAMA IKI RYTO -- Siūlomas planas: Atvykstate autobusu apie 14.30 val. Susinešame daiktus į kambarius papietaujame iki 15 val.

 • Trumpa ekskursija po sodybą vaikams (ji bus reikalinga žaidimui „Stotelės), bet tėveliai gali taip pat prisijungti. Tėveliai pavėsinėje ant ežero kranto relaksuos pasidengs stalą, plaukios puikiu vandens dviračiu su gultais, valtimis, kanoja, maudysis pirtyje, o mes su vaikais pradėsime užsiėmimus.
 • Ekskursija ir žaidimas "stotelės" (po visą sodybos teritoriją komandomis, su užkoduotomis linksmomis užduotimis įtraukiant ir šaudymą iš lanko ir alpinistinę sienelę ir daugelį kitų linksmų ir azartiškų užduočių) iki 17.00 val.
 • 8-okams programoje jau užduotys dar įdomesnės - vaikinai ir merginos, vieni už kitus stato kazino žetonus, kad kažkuris (kuris nori) įvykdys linksmas užduotis, panašiai kaip TV Žaidime "Mano Vyras Gali" - užduotys parinktos labai įdomios, tikrai įvykdomos arba per plauką neįvykdomos :) azartiškos, romantiškos ir pan..
 • Estafetės 18.00 su alpinizmo dėžėmis, didžiuliais pampersais  ir kitais nematytais juokingais bei azartiškais dalykais - tėveliai ir vaikai buvo užsivedę ir degė azartu..
 • Vakarienė – šeimininko išvirtas plovas ant laužo kazane 18.00
 • Piešimas ant veido ir kūno 18.00 – 19.00 val.Didžiulių muilo burbulų pūtimas ir fotosesija - mažiausiems 
 • Madų šou tėveliams ar mokytojoms (jei tėveliai nevyks) su išsipiešusiais modeliais ir didžiuliai muilo burbulai, fotosesija 
 • Pirtis ir maudynės, taškynės, šuoliai į ežerą  - vaikams, o tėveliai galės maudytis iki vaikų geriausia, arba po 
 • ZIP Line nusileidymas LYNU PER EŽERĄ - vaikams ir tėveliams 
 • Persirengimas, pasiruošimas diskotekai, šviesos lazeriukai, disco 21.00-21.30 
 • Karaokė ir diskoteka 21.30 – 22.30 (jei liekate nakvoti)
 • Didelis LAUŽAS 23.00, apdovanojimai, diplomai, pasveikinimas, Vandens degančių lelijų paleidimas 

 

p.s. Noriu Jus padrąsinti, nebijokite kelionės, tai truks 1,5 val-2 val neilgiau, bet tai ką gausite tikrai atpirks Jūsų kelionės kančias, mokytoja - galite manimi pasitikėti – pati organizuoju vaikams stovyklas savo sodyboje ir vaikai nuo 9 metų pas mus po 35 vaikus po savaitę stovyklauja ir gyvena, taip kad patirties tikrai turiu, užimtumas didelis, vaikai ištisai užsiėmę bus, o tėveliams tikriausiai per visus mokslo metus taip ir neteko normaliai pabendrauti, galėsite puikiai atsipalaiduoti ir pasimėgauti komfortiškoje ir nuostabioje aplinkoje ant pat ežero kranto. Kas buvo pas mus, visi begalo patenkinti, rekomenduoja kitiems, todėl galiu patikinti, kad tikrai neteks nusivilti.

Skambinkite drąsiai dabar, bet kokiais klausimais, jei kažkas neaišku ar norite pasitarti, pasitikslinti - juk viską galime suderinti ir keisti pagal Jūsų norus. Aušra 8-606-14849

    

Facebook: Vaikų vasaros stovykla Čičirija -nerealieji - rasite daug foto albume "Moksleivių išleistuvės NEREALIAI" 

 

ATSILIEPIMAI:

2017.06.08 Facebook mamytė iš Birštono: Jurgita Suchockienė Nuoširdus ačiū Jums už nepakartojamas akimirkas ir įspūdžius, kuriuos vaikai parsivežė į Birštoną... Sėkmės Jums gražiuose darbuose. Po tokių įspūdingų nuotraukų, vaikų pasakojimų, mes, tėveliai, taip pat mielai užsuktume pas Jus!..

2017.06.07 Facebook dalyvavę vaikai: Pranckevičiūtė Žydrūnė Begalo nuostabu buvo!! Ačiū už gerai praleistą lauką!!

Marija Paltanavičiūtė Čia buvo nuostabu!! Mus priėmė begalo šiltai. Visą laiką buvo daugybė veiklos, kuri buvo be galo įdomi. Čia buvo ne tik linksma, bet ir be galo jauku,gražu,įdomu!! Kaip atėjo laikas išvykti norėjosi dar pasilikti!! Ačiū už gerai praleistą laiką!�!

Aistė AbramavičiūtėDėkoju už svetinguma!Buvo begalo smagu!Tikiuosi ne paskutinis susitikimas :)

Gerda ŠvedaitėBegalo nuostabu!. Viskas taip patiko, kad norisi visą laiką ten būti. Bendravimas su mumis buvo šiltas, užsiėmimai su mumis buvo smagūs, maistas pats skaniausias. Kambariai švarūs, tvarkingi ir labai jaukūs. Dėkoju šiems žmonėms kurie mus priemė į tokią gražią sodybą ir mumis labai rūpinosi. Siūlyčiau visiems čia atvykti ir pajusti poilsio jausmą�� Be to čia buvo pats geriausias mokslo metų užbaigimas.

Indrė Povilaitytė Labai švaru, tvarkinga, name yra viskas ko gali prireikti ilsintis ar švenčiant šventes. Paslaugūs ir malonūs šeimininkai. Nuostabus jų pačių gamintas plovas.Visi svečiai buvo sužavėti. Ačiū!

 

ŠEIMŲ STOVYKLA SAVAITGALIUI

"NEREALIEJI"

Numatoma data:

                                                                    

2021.11.12 - 11. 14 (padovanokite savo mylimam žmogui nerealų savaitgalį be rūpesčių)

 

Mintis, atvedusi mane ties šiuo projektu, buvo tai, kad iš tiesų yra daug gražių šeimų arba išsiskyrusių, vienišų tėvelių, ar tiesiog netgi šeimų, kurios nevisada gali būti kartu, kurios, atėjus savaitgaliui susimąsto, o ką veiksime kartu, juk norisi skirti dėmesio ir pabūti su vaikais, „duoti“ jiems kažką gero – įspūdžius, gerus prisiminimus, pasitikėjimą savimi, padėti jiems pakovoti kartu, pasilinksminti kartu - kinas, picerijos, pramogų centrai, parduotuvės – tai nėra tai, kas įdedama į vaikų širdis, auklėjimą, brandinimą vertybėms ir pan.. O norisi pabūti kartu, nuveikti kažką įdomaus, pritraukiančio kiekvienam, kad sustiprintų šeimą, bendravimą, tarpusavio santykius. Dažnai ir aš pagalvoju, bėgame, dirbame, savaitgalį ilsimės, o kiek realiai skiriu bendravimui su vaikais ir santykiams... Todėl ir gimė ši šauni mintis – suburti Jus su savo vaikučiais, kuriuos vienija viena idėja – stiprinti ir kurti gerus tarpusavio bendravimo šeimoje santykius, praleisti nepakartojamą laiką su savo vaiku, stiprinti bei ugdyti vaikų pasitikėjimą, duoti jiems vaikiškas linksmybes kartu dalyvaujant jose.. Ar dažnai tai darote?

 

foto

Jus paskatins vien tai – kad jūsų vaikai, beprotiškai to norėtų, be to ir jūs patys praleisite nuostabų laiką kartu su jais ir dar su keliomis šeimomis, kurios nori to paties 

 Turėkite mintyje tai, kad jūs su šeima arba jūs su vaiku, važiuojate ilsėtis ir pramogauti į puikią kaimo turizmo sodybą „Čičiriai“, kur jums visiškai nereikia sukti galvos nei dėl nieko – maitinimas, suorganizuotos pramogos ir tik nuo Jūsų pačių noro kiek daug norėsite dalyvauti kartu.

Savaitgalis su šeima su vaikais - puiki savaitgalio pramoga ir laisvalaikis šeimai!

 

Kaina: Suaugusiam 100 €, vaikučiui iki 2 m. nemokamai, vaikams - 50 €

 Į kainą įskaičiuota:

 • 3 dienų programa, užduotys ir rungtys, bei joms reikalingos priemonės;
 • Maudynės pirtyje ir kubile
 • Mokymas šaudyti iš lanko, laikymas ir kopimas alpinistine sienele ir dėžėmis bei kitos linksmybės;
 • ZIP LINE  nusileidimas lynu per ežerą
 • 2 nakvynės ir visi sodybos privalumai jums nemokamai
 • Labai skanus maitinimas stovyklavietėje 3 kartus per dieną
 • Profesionalios Jūsų šeimos fotografijos Jums po renginio 

O gal Jūsų šeimoje yra žvejas, kuris tuo pačiu galės ir papramogauti ir pažuvauti?

Dėl detalesnės informacijos: skambinkite Aušra 8-606-14849 arba rašykite This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Arba bendraukime Facebook: kaimo turizmo sodyba "Čičiriai"